Operator maszyn CNC / Haldensleben

Für den Standort Haldensleben

Poszukujesz nowej pracy?

Dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy operatorów maszyn CNC.

Nasza oferta:

  • Niemiecka umowa o pracę
  • Wynagrodzenie brutto: 11,32€/h - możliwe negocjacje
  • Dieta 30€ za dzień prod.
  • 150 € bonus startowy (po przepracowanych min. 6 tyg. bez przerwy)
  • Dodatki świąteczne, urlopowe oraz zmianowe
  • Płatne przerwy
  • Możliwość przejścia bezpośrednio pod klienta
  • Parking dla pracowników

Zakres zadań:

  • Obsługa i nadzór maszyn produkcyjnych
  • Przygotowanie i wyposażenie maszyn CNC
  • Wymiana narzędzi
  • Usunięcie awarii
  • Konserwacja
  • Kontrola jakości wraz z dokumentacją

Twój profil:

  • Masz doświadczenie zawodowe w obsłudze maszyn CNC lub podobne
  • Znajomość języka niemieckiego będzie atutem
  • Posiadasz auto
  • Jesteś gotowy do pracy w systemie 3-4 zmianowym (za pracę na 4 zmiany oferujemy premię)

Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy więc do aplikacji!
Instrukcja:
1. Jetzt bewerben (czerwony przycisk)
2. „Bewerbung per E-Mail” (górny czerwony przycisk)
3. Uzupelnij Kontaktdaten (dane kontaktowe)
Frau (kobieta) lub Herr (mężczyzna)
Nachname (nazwisko)
E-Mail-Adresse (adres mailowy)
Telefon / Mobilnr. (nr telefonu)
4. Wciśnij „Weiter zur Nachricht und Lebenslauf“ (czerwony przycisk)
5. Pojawi się: Persönliche Nachricht und Lebenslauf
6. Proszę nacisnąć drugi zielony przycisk „Datei auswählen” (wybierz plik z komputera z cv)
7. Proszę wcisnąć trzeci zielony przycisk „Datei Auswählen” (dodać plik z komputera ze świadectwem)
8. Poniżej jest białe pole na Twoje uwagi
9. Wciśnij „Weiter zum Datenschutz” (czerwony prostokąt)
10. Odhacz dwa pierwsze okienka (1. to zgoda na uwzględnienie Ciebie przy innych ofertach pracy 2. zgoda na przechowywanie i opracowanie Twoich danych osobowych w okresie do max. 12 miesiecy)