Praca na magazynie w okolicach Osnabrück

Für den Standort Rieste, Hase

Poszukujesz pracy?

Dla naszego klienta – znanego producenta artykułów sportowych poszukujemy pracowników magazynu do miejscowości Rieste / Osnabrück. UWAGA!!! Jest to oferta dla osób z okolic, nie oferujemy zakwaterowania!!!

Nasza oferta:

  • Niemiecka umowa o pracę
  • Wynagrodzenie: od 10,15€/h + dodatki zmianowe
  • Premia powitalna (po 6 tyg. systematycznej pracy)
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Bezpłatne busy do pracy z Bramsche, Quackenbrück i Osnabrück
  • Zajęcia sportowe: piłka nożna, tenis, siatkówka
  • Parking dla pracowników

Zadania:

  • Komisjonowanie poszczególnych artykułów sportowych
  • Sortowanie towarów w różnych strefach magazynu
  • Opracowanie zwrotów
  • Pakowanie towaru

Oczekujemy:

  • Niezawodności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości do pracy w systemie 3- i 4-zmianowym
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Jesteś zainteresowany?

Instrukcja:
1. Jetzt bewerben (czerwony przycisk)
2. „Bewerbung per E-Mail” (górny czerwony przycisk)
3. Uzupełnić Kontaktdaten (dane kontaktowe)
Frau (kobieta) lub Herr (mężczyzna)
Nachname (nazwisko)
E-Mail-Adress (adres mailowy)
Telefon / Mobilnr. (nr telefonu)
4. Wcisnąć „Weiter zur Nachricht und Lebenslauf“ (czerwony przycisk)
5. Pojawi się: Persönliche Nachricht und Lebenslauf
6. Proszę nacisnąć drugi zielony przycisk „Datei auswählen” (wybierz plik z komputera z cv)
7. Prosze wcisnac trzeci zielony przycisk „Datei Auswählen” (dodac plik z komputera ze świadectwem)
8. Poniżej jest białe pole na Państwa uwagi
9. Wcisnac „Weiter zum Datenschutz” (czerwony prostokąt)
10. Proszę odhaczyć dwa pierwsze okienka (1. to uwzględnienie Państwa przy innych ofertach pracy, 2. zgoda na przechowywanie i obrabianie Państwa danych w okresie do max. 12 miesiecy)