Specjalista d.s. elektrotechniki (k/m/n)

Für den Standort Münchsmünster

Poszukujesz nowej pracy?

Dla naszego klienta - leadera w branży gospodarki recyclingowej i wodnej poszukujemy specjalistów d.s. elektrotechniki do miejscowości Münchsmünster

Nasza oferta:

  • Niemiecka umowa o pracę
  • Wynagrodzenie brutto: od 17€/h
  • Różnorodne zadania w przyszłościowej branży
  • Możliwość przejścia bezpośrednio pod klienta

Zakres zadań:

  • Konserwacja i naprawa urządzeń elektrotechnicznych w maszynach produkcyjnych
  • Okablowanie szaf sterowniczych do 1000 V
  • Układanie i podłączanie kabli zasilających i sygnałowych, w tym rozbudowa tras kablowych
  • Uruchomienie i testy funkcjonalne sprzętu elektrycznego
  • Odpowiedzialna praca zgodnie ze środkami bezpieczeństwa i higieny pracy

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie zawodowe jako elektronik, elektryk, elektromonter lub podobne
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie urządzeń elektrycznych w maszynach produkcyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka niemieckiego

Jesteś zainteresowany?

Prosimy więc o aplikację. Nie zapomnij o załączeniu cv w języku niem., świadectwa ukończenia szkoły oraz uprawnień.
Schnell und einfach:

In unter 2 Minuten Kontakt aufnehmen, ganz ohne Registrierung!

Wir versprechen eine zügige Antwort und melden uns innerhalb der nächsten 4 Werktage!

Fragen zu dieser Jobanzeige?
Hier ist der/die persönliche Ansprechpartner/in:

Agata Wolk-Artomska
Brandenburger Platz 48 , 03046 Cottbus

Vielleicht auch interessant?

Ähnliche Jobangebote:

Details Erhalten Sie mehr Infos und bewerben Sie sich jetzt auf diesen Job.