Teamleader / lider zespołu / Nordrhein-Westfalen

Für den Standort Schöppingen

Poszukujesz pracy?

Dla naszego klienta z branży mleczarskiej, poszukujemy lidera zespołu, logistyka. Miejsce pracy: 48624 Schöppingen / Nordrhein Westfalen

Nasza oferta:

  • Niemiecką umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie brutto:15€/h
  • Dietę w wysokości 8€/dzień prod.
  • Dodatek do paliwa: 0,30€/km
  • 2-3 miesięczne wdrożenie
  • Praca na dłużej z możliwością przejęcia przez klienta
  • Bezpłatne zakwaterowanie

Zadania:

  • Zarządzanie magazynem
  • Dowodzenie pracownikami na zmianie
  • Obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w logistyce
  • Znajomość systemu Narvision (Sopra) lub innych, lub gotowość do nauki
  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Gotowość do pracy w systemie rotacyjnym
  • Książeczka sanepidowska będzie dodatkowym atutem
  • Uprawnienia na wózek widłowy oraz doświadczenie

Jesteś zainteresowany?

Prosimy więc o aplikację poprzez stronę.
Instrukcja:
1. Jetzt Bewerben - aplikuj teraz
2. Proszę uzupełnić dane osobowe
3. Weiter zur Nachricht und Lebenslauf
4. Datei auswählen - tu proszę załączyć cv (możliwe jedynie z laptopa lub komputera)
5. Poniżej: Datei auswählen - proszę o załączenie np. dyplomu ukończenia szkoły
6. Weiter zum Datenschutz - Proszę o akceptację polityki prywatności w firmie Manpower
7. Jetzt abschicken - proszę o zatwierdzenie. Gotowe!
Schnell und einfach:

In unter 2 Minuten Kontakt aufnehmen, ganz ohne Registrierung!

Wir versprechen eine zügige Antwort und melden uns innerhalb der nächsten 4 Werktage!

Fragen zu dieser Jobanzeige?
Hier ist der/die persönliche Ansprechpartner/in:

Agata Wolk-Artomska
Brandenburger Platz 48 , 03046 Cottbus

+49 1511 6766563

Vielleicht auch interessant?